Prodávám svou nemovitost… Proč ji (ne)prodávat sám?
Bez realitky? Nafotit na telefon, když jsem si teda pořídil k Vánocům nejnovější model? Nemovitost si dnes prodává sám kdekdo, tak proč bych to nezvládl sám… Opravdu stačí jen “uklidit a vyfotit”? Jak vypadá taková profesionální spolupráce od A do Z? Přiznejme si...





